реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Обшуки у міській раді

Виконуючий обов'язки міського голови Олександр Ломако учора поширив таке звернення: "Хочу повідомити, що сьогодні в міській раді протягом дня проводяться обшуки. Силовики детально перевіряють мій кабінет та інші службові приміщення. Працює 11 слідчих (!!!). Що ж таке важливе досліджує така солідна група силовиків? Вони шукають документи про звільнення з посади Чернігівського міського голови Владислав Атрошенко. Або не звільнення. 11 слідчих протягом 6 годин шукають в міській раді 2 документи!

Всім відома історія, коли абсурдними рішеннями судів місто на 1 рік позбавили законнообраного 80 відсотками очільника міста. Цього виявилося мало. Тиск на місцеве самоврядування продовжується.

Не зважаючи на абсурдність рішень Львівських судів, 2 лютого я підписав розпорядження про відсторонення на 1 рік Владислава Атрошенко від посади міського голови, так, як це було прописано в ухвалі суду. Інших роз‘яснень ні від суду, ні від виконавчої служби ми не отримували. З цього дня виконуючим обов‘язків міського голови являюся я, як секретар міської ради.

Але така ситуація не влаштовує чиновників на Печерських пагорбах. Чернігів для них - як кістка в горлі. Їхня мета - паралізувати місто, плювати вони хотіли на інтереси чернігівців.

Хочу наголосити, що Чернігів - це місто-Герой, яке спинило ворога та не пустило рашистів в серце країни на початковому етапі війни. Зараз наше місто знову на передовій боротьби за цінності - свободу, демократію та місцеве самоврядування. І ми не відступимо від захисту нашого міста та нашого права на самоврядність. Це прекрасно розуміють і силовики, і ті, хто дає їм ці ганебні команди. Для нас головне - інтереси людей та розвиток нашого міста. А вони такими діями шкодять Чернігову та країні".

Фото архівне з сайту "Главком"Теги:команда ЗЕ, Чернігівська міська рада, Олександр Ломако, Владислв Атрошенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar