реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Обшуки у міській раді

Працівники Державного бюро розслідувань провели низку обшуків у Чернігівській міській раді, обласній державній адміністрації та низці комерційних підприємств Чернігова. Слідчі дії відбуваються у справі щодо махінації під час підготовки та проведення публічних закупівель послуг з ремонту доріг міського значення.

Встановлено, що у 2021 році управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради провело 4 тендери на проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на суму понад 350 мільйонів гривень. За попередньою інформацією, під час аукціону посадовці створили штучні умови для перемоги визначеної компанії.

Компанія-«переможець» замовляла неякісну асфальтобетонну суміш за штучно завищеними цінами на місцевих заводах, якими керують менеджери, пов’язані з керівництвом Чернігівської міськради. Це призвело до проведення неякісного ремонту доріг і, як наслідок, до бюджетних втрат. Тривають експертизи, за результатами яких буде встановлена сума збитків, завданих державі.

Перевіряється причетність посадових осіб Чернігівської міськради та підпорядкованих їй підприємств, а також приватних товариств до вчинення кримінального правопорушення.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 6 років.
Досудове розслідування триває.

За повідомленням прес-служби ДБР.Теги:Чернігівська міська рада, Ярослав Куц, ДБР, Корупція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar