реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Обласний штаб спротиву: не пустимо Стрільця до влади!

06-Лис-14 2573 0.0 3
Обласний штаб національного спротиву відновив свою роботу після завершення виборів, вважаючи свої обов'язки ще не виконаними. Перше засідання штабу пройшло за участі Олександра Кодоли, обраного народним депутатом по Ніжинському мажоритарному округу. Члени штабу привітали новообраного народного депутата, який у штабі був з перших днів майдану, і побажали вистояти у боротьбі зі спокусами депутатської діяльності та зробити все для подолання російської агресії і режиму Януковича.

Обласний штаб має намір взяти активну участь у роботі чергової сесії обласної ради, оскільки є дані про наміри регіоналів провести на посаду першого заступника голови обласної ради недавнього організатора і керівника ПР в області, першого заступника голови Чернігівської ОДА Миколи Стрільця. Він зараз очолив створений спеціально для нього "Інститут менеджменту та державного управління" в системі технологічного університету. Штаб цілком справедливо вважає, що хабарництво, корупція, фальсифікації - це не ті знання, які сьогодні треба передавати студентам.

Штаб також обговорив створення книги про Євромайдан у Чернігові і вирішив скликати недільне віче з нагоди річниці розгону євромайдану у Чернігові. Також вирішено здійснити певні заходи щодо керівника розгону, полковника міліції Едуарда Гребенюка, який нині працює заступником начальника УМВС в Одеській області.

Обласний штаб національного спротиву.Теги:Олександр Кодола, Чернігівська ОДА, Чернігівська обласна рада, євромайдан, штаб національного спротиву, Одеса


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
А коли буде покараний б\\\ Дубіль і його поплічники Мірошниченко і т.д. Вони повністю опустили Ніжин. Коли викинуть їхнього обласного прокурора?
avatar
2
Гребенюка 23.10.2014 - люстрировали. Про что вы пишите? (...який нині працює заступником начальника УМВС в Одеській області)
avatar
3
Все это - мишура!!!!!
avatar