реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Нові штрафи за порушення правил дорожнього руху

15-Бер-21 377 0.0 0
Штраф за керування автомобілем особою, яку позбавили прав, зріс із 510 грн до 20 400 грн

З 17 березня набуде чинності Закон № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», який встановлює нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Сподіваємося, що цей закон знизить кількість загиблих на дорогах в Україні. Нагадаю, що минулого року на дорогах України загинули 3554 людини… Ми очікуємо за цей рік зниження на 10-15% кількості загиблих через те, що менше людей буде їздити напідпитку, менше людей будуть перевищувати швидкість», – заявив він.

За порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами – штраф зросте з 51 до 510 грн;
за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год зросте до 3 400 грн;
за залишення місця ДТП – штраф у розмірі 3 400 грн, позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років або арештом на строк від 10 до 15 діб. Раніше штраф за це порушення становив 510 грн;
за керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, тепер становитиме 3 400 грн;
за керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортним засобом, каратиметься штрафом у розмірі 20 400 грн з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від трьох до п’яти років та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. До цього штраф становив 510 грн.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:штрафи, ПДР, мвс, водіння в нетверезому стані


Читайте такожКоментарі (0)
avatar