Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Нова рада -- нові мисливські угіддя
30-Груд-10 1565 0.0 0
"За останні роки збільшилась кількість нових користувачів, що отримують у користування угіддя внаслідок того, що попередні користувачі відмовились від користування з різних причин", -- таким польотом дипломатичної мови назвав зміну власника мисливського угіддя біля Київського водосховища начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Горохівський.

Про це він написав у пояснювальній записці сесії Чернігівської обласної ради, яка сьогодні ухвалила надати 15105,3 га мисливських угідь від перетину Десни з дорогою Остер --Лошакова Гута до берега Київського водосховища і до межі з Київською областю ТОВ "Спеціалізоване мисливське господарство "РИСЬ".

Досвід подібного передавання свідчить, що мова йде про крупного столичного олігарха, хоча офіційно засновником цього товариства є підприємець Щербина Олексій Миколайович з Києва. Він значиться підприємцем з інвестиційної діяльності у сфері нерухомості.
Опозиціонери і провладні депутати голосували одноголосно за надання мисливських угідьДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Олігарх, Київське водосховище, Чернігівська обласна рада, мисливці, угіддя


Читайте такожКоментарі (0)
avatar