Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Незаконне полювання обійдеться у майже 18 тисяч гривень
02-Бер-15 910 0.0 0
Відповідно до ч. 1 ст. 248 КК України за порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України передбачена кримінальна відповідальність.

Установлено, що житель села Монастирище Ічнянського району на початку січня прибув до лісу за с. Коршаки Ічнянського району, який перебуває у віданні Ічнянського національного природного парку та здійснив незаконне полювання на території природно-заповідного фонду під час якого вполював дві козулі.

За даним фактом розпочато та розслідувано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 КК України. На даний час обвинувальний акт у ньому скеровано до Ічнянського районного суду. Про це повідомила прес- служба обласної прокуратури за матеріалами Ічнянської прокуратури.

Мисливцю загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Крім того, прокурором Ічнянського району до суду пред’явлено позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконним полюванням, яку 19.02.2015 рішенням Ічнянського районного суду задоволено в повному обсязі. З мешканця села Монастирище на користь держави стягнуто 17 тис. 600 грн.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:червона книга, браконьєр, Ічнянський район, полювання, Монастирище


Читайте такожКоментарі (0)
avatar