реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Непокаране зло повертається. Завжди

Ці дні - 80-річчя спалення Корюківки. З людьми. Практично сім тисяч українців пішли на небо димом. Хто палив? Мадяри, якими керували німці. Хто бачив? Партизани Фьодорова- Попудренка, які визирали, як вовк із лісу, і нічого не робили, доки три дні (ТРИ ДНІ !) окупанти спокійно палили людей. Вулиця Попудренка досі є в Чернігові. Пам'ятник Попудренку досі стоїть перед обласною бібліотекою - не зняли навіть перед таким сумним ювілеєм.
Німці за свої звірства покаялися. І словами, і дойчмарками. А мадяри - жодного слова співчуття не зцідили зі своїх урало-фінських губ, які полюбляють гуляш і банош.

Як довів дослідник Віктор Моренець, у 1947 році в Чернігові публічно судили мадярських офіцерів, які палили мирні українські села. Їх визнали винними. Але згодом вони повернулися на батьківщину, бо треба ж було будувати гуляш- комунізм сталінського зразка. На батьківщині вони злочинцями не були.

І коли прилетів у Будапешт Єльцин, то оголосив, що й Росія не визнає мадярських злочинців такими. Мадяри радісно повідміняли, які й були, визначення своїх кривавих офіцерів. І зараз юридично вони не є злочинцями. Попри спалені Корюківку, Єліно, Смолин, Козари ... і не тільки на Чернігівщині.

Тому мало сьогодні слів пам'яті - має бути вимога від Українського інституту національної пам'яті, МЗС до парламенту і уряду Угорщини з вимогою про визнання злочинів, які не підлягають терміну давності.

Бо непокаране зло повертається. Ми це бачимо зараз по Орбану- Сіярто.

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:воєнні злочини, Україна - Угорщина, Василь Чепурний, Корюківка, Друга світова


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Доведеться колись на цій підставі (про злочини без терміну давності) ставити питання про членство Угорщини в ЄС і НАТО.

Як не ми, то вони щодо нас. Блокують же ...фіннів-шведів.
avatar