реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Народний Рух вимагає...

ЗАЯВА НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ
ЩОДО ВНУТРІШНЬОЇ ТА ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ

Першого грудня українці святкували 30-ту річницю Всеукраїнського референдуму, який був проведений, зокрема, за сприяння Народного Руху України і волею народу утвердив незалежність нашої держави, відновлення якої було проголошено Верховною Радою України 24 серпня 1991 року. Та реалії сьогодення, все більше і більше викликають велику стурбованість, щодо прояву внутрішніх негативних кризових явищ у суспільному житті держави, так і щодо зовнішніх викликів, внаслідок зростаючої агресії Російської Федерації.

Все більше і більше відчувається зубожіння широких верств населення та соціальне розділення серед громадян на багатіїв і бідняків. Непомірними стаються різного роду утиски і надмірне оподаткування для підприємців, фермерів та селян. Цінова політика і монополізація в енергетиці ставить на грань зупинки та руйнування діяльність підприємств, установ, організацій, малого і середнього бізнесу, фермерських і селянських господарств, а, відтак, веде до зупинки і занепаду економіки держави. І як наслідок – зростаюче безробіття та масова трудова міграція серед наших громадян.

В цей же час, і надалі, в Україні залишається високий рівень корупції, який не сприяє позитивним тенденція розвитку суспільних процесів, економіки та стабілізації внутрішньої і зовнішньої політики держави.

На підґрунті зростаючих внутрішніх кризових явищ, особливу тривогу серед громадян викликає подальше зростання агресивної військової політики Російської Федерації проти України, що проявляється у поглибленні військового протистояння, систематичного вбивства українських воїнів і мирних співвітчизників та зосередження великих військових формувань агресора біля північних і східних кордонів нашої держави.

Одночасно з вищевикладеним проглядається підступна та систематична ворожа пропаганда Російської Федерації щодо спроб дестабілізувати політичну, економічну та соціальну ситуацію в країні, з одночасним проведенням широкомасштабної дезінформації, як серед українців, так і світової громадськості щодо викривлення питань внутрішньої та зовнішньої політики України. Агресор діє неприховано, цинічно та використовує «геббельсівську» методику масового обману, нагнітання страху, залякування та політичного шантажу.

Все це в сукупності викликає велике занепокоєння в українському суспільстві, яке наразі не бачить суттєвих позитивних змін щодо утвердження високих принципів правової держави, гарантованого забезпечення конституційних прав і свобод та підняття соціальних стандартів відповідного рівня життя пересічних громадян.

Поряд із цим, подальше загострення політичної кризи та суспільного протистояння, в умовах реальної загрози можливого початку широкомасштабної військової агресії Російської Федерації проти України, вимагає великої відповідальності, зваженості та витримки з боку всіх суб’єктів політичної системи держави. Дбаючи про внутрішню стабілізацію та маючи багато підставних питань до влади, ми не повинні послабити Україну перед ворогом і агресором, тим самим поставивши під загрозу саме існування державної незалежності України.

Зважаючи на викладене, Народний Рух України вимагає:

1. Президенту України розширити формат постійних політичних консультацій не тільки з парламентським політичними партіями, але і з ширшим колом українських політичних партій, які довели свою історичну місію у відновленні державної незалежності України та стоять на конструктивних державницьких позиціях утвердження демократії та незалежності України.

2. Верховній Раді України (найперше правлячій коаліції), Президенту України та Кабінету Міністрів України:
- переглянути свою програмну діяльність з метою посилення стабілізації економічної ситуації в Україні, захисту соціально незахищених верств населення, реальної, а не тільки на словах, підтримки підприємств, установ, організацій, малого і середнього бізнесу, сільськогосподарських виробників, фермерів та селян;
- вжити заходів щодо демонополізації енергетичної та сировинної галузей, та невідкладно впровадити антикризові програми щодо послаблення цінового диктату монополістів в енергетиці;
- збільшити фінансування Української Армії, закупку сучасного військового озброєння та підвищити заробітну плату і видатки на забезпечення українських військовослужбовців;
- перепрограмувати, як першочергову, політичну, економічну та військову стратегію діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та розвитку держави з урахуванням зовнішніх викликів та загроз з боку військового агресора Російської Федерації.

3. У питанні зупинення агресора, Російської Федерації, Президенту України та Кабінету Міністрів України проводити міжнародні перемовини та діяти рішуче з урахуванням захисту національних інтересів української нації та Держави України у співпраці з нашими стратегічними зовнішньополітичними партнерами: США, Європейським Союзом та НАТО.
При цьому закликаємо Президента України утриматися від перемовин із Президентом Російської Федерації, країни агресора, від перемовин віч-на-віч без участі уповноважених представників США та Європейського Союзу.

4. Закликаємо всі органи державної влади, місцевого самоврядування, засоби масової інформації та окремих журналістів вжити заходи з метою недопущення поширення неправдивих та панічних настроїв у суспільстві, які можуть дестабілізувати політичну, економічну та соціальну ситуацію в державі.

Слава Україні! Героям Слава!

За дорученням Політичної Ради НРУ

Голова
Політичної партії
«Народний Рух України» Андрій КОРНАТ

м.Київ,
07.12.2021 р.Теги:Андрій Корнат, Народний Рух


Читайте такожКоментарі (0)
avatar