реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Нардеп- свободівець у чернігівській "Просвіті"

Народний депутат України (ВО "Свобода") Руслан Марцінків після зустрічей у Бобровицькому районі зустрівся в Чернігові з керівництвом обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.

Розмова йшла про перспективи співпраці партії "Свобода" і громадської організації -- товариства "Просвіта" з метою утримання та розширення українського інформаційного простору (в т.ч. і про газету "Сіверщина"), формування українських патріотичних сил на півночі області, ліквідацію владою мережі медичних закладів у Бахмацькому та Семенівському районах тощо.
Вирішено укласти угоду про співпрацю між двома організаціями. Народний депутат Руслан Марцінків розповів як на Галичині всі органи влади підтримують "Просвіту", розуміючи її державотворчу місію.

В розмові брали участь керівники обласної та міської "Свободи" Костянтин Лубенцов та Володимир Поліщук, голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка Василь Чепурний, заступник голови Олександр Шевченко та член правління Юрій Соболь.Теги:Просвіта, Чернігів, Свобода


Читайте такожКоментарі (0)
avatar