Найщасливіша людина у світі
«Що для тебе щастя?» – питаю маму.
Не замислюється ні на мить.
«Щастя – це вміти тішитися тому, що маєш. Коли буває тоскно на душі, я починаю, як дитина, перераховувати те, що маю. Маю, Богу дякувати, високі роки, пам‘ять при мені, руки-ноги служать, маю чудових дітей, онуків і правнуків, приязних сусідів, учнів, які дотепер вітають зі святами, доглянуті могили рідних, маю теплу і затишну квартирку, балкон із квітами, телевізор, телефон, пралку, холодильник із продуктами, повно консервацій у комірчині, свіже молоко, сир і яйця з села, достатньо ліків, добру пенсію, книги для читання та молитовники для молитов, одягу стільки, що не переносити… Господи, скільки ж усього я маю! Та я найщасливіша людина у світі».
Мирослав ДОЧИНЕЦЬ
З рукопису "Мамине вікно".
Не замислюється ні на мить.
«Щастя – це вміти тішитися тому, що маєш. Коли буває тоскно на душі, я починаю, як дитина, перераховувати те, що маю. Маю, Богу дякувати, високі роки, пам‘ять при мені, руки-ноги служать, маю чудових дітей, онуків і правнуків, приязних сусідів, учнів, які дотепер вітають зі святами, доглянуті могили рідних, маю теплу і затишну квартирку, балкон із квітами, телевізор, телефон, пралку, холодильник із продуктами, повно консервацій у комірчині, свіже молоко, сир і яйця з села, достатньо ліків, добру пенсію, книги для читання та молитовники для молитов, одягу стільки, що не переносити… Господи, скільки ж усього я маю! Та я найщасливіша людина у світі».
Мирослав ДОЧИНЕЦЬ
З рукопису "Мамине вікно".
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



