реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
На Москві спалили український прапор
24-Лис-16 669 1.0 1
Міністерство закордонних справ України висловило протест російській стороні через спалення національного прапора України у центрі Москви, йдеться в заяві відомства 23 листопада.

«Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом злочинної наруги в Росії над державним символом України – підпалом державного прапора, скоєного під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків 22 листопада 2016 року. Про спланований і санкціонований характер подібних акцій свідчить систематичність їх проведення під стінами українського закладу в самому центрі російської столиці, а також відсутність належної реакції з боку правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

Як заявили дипломати, Такі дії українська сторона розцінює як «відверту провокацію, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі та штучне нав’язування російському суспільству антиукраїнської агресії». Тут міністерство помиляється - ніякої штучності в такій політиці нема. Вона природня для Московії - Росії.

Міністерство закордонних справ України вимагає невідкладного розслідування злочину і покарання винних.

22 листопада члени незареєстрованої націоналістичної організації «Другая Россия» заблокували вхід в Національний культурний центр України у російській столиці Москві та підпалили національний прапор України. Російська поліція не втручалася в акцію і не затримувала учасників.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Національний культурний центр, МЗС України, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Національний прапор - жовто-блакитний, а державний - синьо-жовтий. У Ніжені деякі депутати міської ради вважають наругою над державним прапором вивішування національного прапора. То що казати про Москву?
avatar