реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
На Чернігівщині припинено роботу дитсадочка, відкритого перед виборами
05-Лис-12 2747 5.0 0
5 листопада 2012 року, у понеділок, припинено роботу дитячого садочка у селі Ведильці Чернігівського району Чернігівської області. Причина проста і очікувана – дитсадочок непридатний для роботи. Суровий вердикт винесла санепідемстанція.

Про це повідомили мешканці села Чернігівській обласній організації Української народної партії. Вони нагадали, що урочисте відкриття владою цього нового дитсадочок у будинку місцевої школи проведено 25 жовтня 2012 року, тобто перед виборами до Верховної Ради України.

Ось текст офіційного повідомлення з сайту Чернігівської РДА:

«Відкрито дитячий садочок у Ведильцях
Сьогодні, 25 жовтня, у с.Ведильці відбулося урочисте відкриття дитячого садочка.
У заході взяли участь народний депутат України, радник Президента України, перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов, перший заступник голови облдержадміністрації, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді, кандидат в народні депутати України по 206 округу Станіслав Прокопенко, депутат обласної ради Анатолій Заліський, голова райдержадміністрації Микола Кудрик, заступники голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська та Андрій Горбань, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Конюший, мешканці територіальної громади.
Шановні гості урочисто перерізали стрічку біля входу до дитячого садочка та оглянули приміщення нового дитячого закладу.
В ході зустрічі заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко вручив мешканцям села державні акти на землю.
По завершенню урочистостей всі бажаючі також малу змогу оглянути новий дитячий садочок.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації.»

Ведильчани також розповіли, що наступного дня після відкриття нового дошкільного закладу в їхньому рідному селі частину обладнання дитсадочка відвозили назад до селища Михайло-Коцюбинського. У той же день у будинку школи, де розташовано дитячий садочок прорвало водопровід і залило школу. Причина: перед відкриттям його поспіхом зробили з порушенням елементарних технологічних вимог.
Жителі села додали, що у припиненні роботи дитсадочка нібито також зацікавлена міліція, яка вилучила фінансові документи його будівництва.
Робота «проффесіоналів» на чолі з «розводчиком кошенят» Чечетовим та подібними говорить сама за себе. «Потьомкінські дєрєвні» і фінансові комбінації – радянсько-комуністична традиція нинішніх можновладців.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar