Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Москалі потішили норвежців цікавим атмосферним явищем.
11-Груд-09 1388 3.0 2
В середу вранці, 9 грудня, відбувся традиційно невдалий пуск російської ракети морського базування «Булава». Про це повідомляє Російська газета.

Повідомлення про невдалий пуск «Булави» з'явилися в російських форумах і блогах, а також у норвезьких ЗМІ, після того як жителі міста Тромсе (Tromso) на півночі країни в середу вранці спостерігали незвичне атмосферне явище, пише Кореспондент.

Як повідомляє сайт Itromso.no, приблизно о 7:50 за місцевим часом в небі з'явився об'єкт, який рухався по спіралі, а потім зник. Численні очевидці події зняли те, що відбувається на фото-та відеокамери. Знімки, зокрема, можна побачити на сайті Itromso.no.

Норвежці, що спостерігали незвичне атмосферне явище, звернулися до місцевих авіадиспетчерів, однак ті не змогли пояснити його природу.

Пізніше на форумі Flot.su, в розділі, де публікуються повідомлення про безпеку мореплавства і погоду, з'явилося повідомлення, в якому опублікували попередження, передане з Архангельська, про заборону навігації в деяких районах Білого моря у зв'язку з пуском ракет. Про те, що мова йде про пуск «Булави», пізніше написали багато російських блогерів.

Потім норвезькі ЗМІ стали публікувати коментарі місцевих військових і метеорологів, які заявили, що незвичайне атмосферне явище було пуском російської ракети. З посиланням на джерело в російському Міноборони телеканал TV2 повідомив, що запущена ракета — це «Булава».

Джерело:

http://biletskyi.blogspot.com/Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ракета, булава, Росія


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Ну вот, уже Норвежцы стали цивилизованней, - способны отличить НЛО от ракетных пусков.
avatar
2
А чому "москалі", а не "росіяни"?
avatar