реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Мітинг проти наступу мужоложців

25-Бер-13 1293 5.0 1
У неділю 24 березня у столиці Франції відбулись велелюдні протести проти закону, який надає гомосексуальним парам статусу подружжя. За підрахунками, у протесті взяло участь більше 1 млн. 400 тис. протестувальників. Протести відбулися без жодних провокацій.

Протестувальники вимагають скасування закону, який пройшов через Парламент, але був відкинений Сенатом, і вимагають зустрічі з французьким президентом, який докладає всіх зусиль, щоби пропхати цей закон і через Сенат.

Переважаюча частина світових ЗМІ просто проігнорувала цю подію. Деякі французькі телеканали у своїх новинах усе ж таки дуже коротенько згадали про ці протести, але поспішили суттєво занизити кількість учасників.

Участь у протестах взяли не тільки християни, але й мусульмани і атеїсти. Також серед учасників цих протестів було багато молоді, яка вважає, що право дитини мати маму і тата є понад «право» мати дітей, повідомляє Католицький оглядач.
Проти учасників мітингу було застосовано сльозогінний газ.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:католики, гомосексуалісти, Париж


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Вседозволеність, пане Василю, це європейська цінність.
Наші педерасти теж голови піднімають і проводять в Києві гей-паради. 
Будь я президентом, я би в якості миротворців направив би в Париж наших козаків з нагайками, щоб вони привели до тями французьських свободолюбивих педерастів, як це вони зробили в Києві з нашими національними геями.
avatar