Головна › Новини › ПОДІЇ
Міністерка Новосад доїхала до російського кордону
10-Лют-20 441 0.0 0
Ознайомитись з особливостями освітньої мережі області на базі Новгород-Сіверського району — мета сьогоднішньої робочої поїздки на Чернігівщину Міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Як повідомляє сайт Чернігівської ОДА, вона планує оглянути матеріально-технічну базу ряду закладів освіти, зокрема навчально-виховних комплексів у селах Орлівка, Вороб'ївка, Чайкине та Будо-Вороб'ївська (філія Чайкинського навчально-виховного комплексу). Завітає Ганна Новосад і до загальноосвітніх шкіл у селах Стахорщина та Грем’яч, а також Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського.

Під час робочого візиту Міністр освіти і науки зустрінеться з керівниками місцевих органів управління освітою Чернігівської області для обговорення нагальних питань реформування галузі.

Наразі Ганна Новосад уже ознайомилася з перспективою створення опорного закладу освіти на базі Авдіївської загальноосвітньої школи, що в Сосницькому районі.

на фото: в Авдіївській школі Сосницького району.Теги:Ганна Новосад, Авдіївка, Грем'яч, Новгород- Сіверський, реформа освіти


Читайте такожКоментарі (0)
avatar