Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Михайло втретє переписує Михайла
11-Лип-11 1113 0.0 0
Не дається постать видатного письменника і складної людини Михайла Коцюбинського відомому романісту, який написав кілька біографій, Михайлу Слабошпицькому.

В інтерв'ю журналу "Український тиждень" він, зокрема, каже:"Написав два варіанти роману про Михайла Коцюбинського. Однак працюю нині над третім, і самого прозаїка в ньому буде менше. Більше натомість – його сучасників. А ще роздумів про українську долю й недолю. В процесі роботи ідея еволюціювала до роману про добу Михайла Коцюбинського. До твору-панорами, де є його сучасники: Чикаленко, Винниченко, Леонтович, Єфремов..."

А в телефонній розмові з автором допису Михайло Слабошпицький повідомив, що це буде роман, незвичний для української літератури І запропонував у "Сіверщині" надрукувати уривок роману. Що ми й зробимо...

Від себе ж додам, що постать одного тільки класика Михайла Коцюбинського руйнує всі стереотипи про українську літературу.

Василь ЧЕПУРНИЙ

Фото з могили М.Коцюбинського у Чернігові зветься "Пом'янули..."Теги:Михайло Слабошпицький, українська література, Василь Чепурний, Михайло КОЦЮБИНСЬКИЙ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar