реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
"Ми не помаранчеві, ми не пробачимо" -- Тягнибок
05-Лис-12 1234 2.3 1
Лідер ВО «Свобода» пообіцяв, що всі, хто причетний до фальсифікації голосування, понесуть відповідальність. Політик також зазначив, що на відміну від помаранчевої команди, вони не збираються пробачати спотворення результатів голосування.

ВО «Свобода» збирається покарати кожного, хто замішаний у фальсифікаціях процесу та результатів голосування. Про це на брифінгу заявив лідер ВО «Свободи» Олег Тягнибок.

«Ми не помаранчеві. Ми не пробачимо тих, хто спотворював результати голосування», — сказав Тягнибок.

«Не залишимо їх на посадах, всі вони понесуть кримінальну відповідальність», — пообіцяв лідер свободівців.

Раніше повідомлялося про те, що об'єднана опозиція «Батьківщина» має намір в найближчі два дні скликати з'їзд і обнулити партійний і мажоритарний списки на парламентських виборах.

ВО «Свобода» також готове до обнуління списків і відмови йти в нову Верховну Раду після парламентських виборів, але поки не отримувало офіційних звернень з даного питання від своїх партнерів з опозиції і вивчає можливі юридичні наслідки такого кроку. На думку «свободівців», вони впевнені, що на повторних виборах візьмуть в два рази більше голосів.

5 листопада лідер «УДАРу» Віталій Кличко заявив, що партія готова піти на всі методи для запобігання фальсифікаціям результатів парламентських виборів, аж до складання депутатських мандатів
Відголос


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:фальсифікації, парламентська криза, Свобода


Читайте також



Коментарі (1)
avatar
1
Хлопці замахнулися змінити на краще менталітет українського народу. Якщо їм це виявиться не по силам, то хоча би змінять відношення частини суспільства до хитрунів та шустряків і хоч трохи піднімуть шляхетність українців.
Дай, Боже, їм хоч мінімального успіху!
avatar