реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Лукавство нобелівського лавреата

Що мені сьогодні сподобалось у стрічці—ніхто не писав про Муратова, який продав свою нобелівську медаль, а гроші планує передати на допомогу українським біженцям. Тоді напишу я (див. прим - ред.)

В описі цієї премії Нобель вказав, що нагороджувати нею мають тих, хто «зробив найбільше для співдружності народів, анулювання або зменшення армій, або в організації чи промоції конґресів заради миру» (дуже вільний переклад).

Враховуючи, що нічого з переліченого для отримання премії Муратов не зробив, він мав один шанс «виправитися»—віддати гроші на ЗСУ, тобто, реалізувати заповіт про зменшення армії. Думаю, пан Нобель вітав би зменшення армії рф.

Але Муратов пішов шляхом найменшого спротиву. Настільки найменшого, що навіть Кремль привітав його вчинок. І вашим, і нашим, що називається, якщо не сказати брутальніше.

Завжди кажу, що шлях до справді хороших русскіх є один — допомогати ЗСУ. Ну і відмовитися від своєї русскості. Все інше — театр для розчулених європейців і «опозиційних» росіян.

Юрій БАРАБАШ

Примітка.
Дмитро Муратов - головний редактор російської "Новой газети", що отримав Нобелівську премію миру.Теги:Нобелівська премія, російсько - українська війна, Юрій Барабаш


Читайте такожКоментарі (0)
avatar