Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Кужель приїхала прикривати махінації "Батьківщини"?
01-Лип-16 1041 1.0 0
Стали відомі подробиці скандалу в Окружній виборчій комісії по 206-му округу, пише сайт Про.

В той час, коли голова ОВК повернувся до робочого місця, коли вгамувались усі емоції присутніх на засіданні Окружної виборчої комісії, коли, здається, вже можна було б продовжити передвиборчий процес, один з представників партії Батьківщина в відвертій розмові “не для протоколу” розповів журналістам що представники "Батьківщини" провели “театральну постанову”.

За словами джерела з штабу Юрія Власенка:

“Усі подання від 41 технічного кандидата, які зі скандалом у середу 29 червня реєстрували в ОВК №206, були підробленими.”

Зокрема, члени окружної комісії виявили людей із Сєвєродонєцка, Донецька, Артемівська, Дніпропетровська, Вінниці, Львова та інших регіонів. Під час перевірки інформація не співпадала – жоден із вказаних телефонів не відповідав зазначеному прізвищу.

Наше джерело, посміхаючись, розповів, що, перевіряючи вхідні дані, члени ОВК знайшли, навіть, туркменський номер телефону.

Окрім цього 60% копій паспортів були зроблені з дефектами – нечіткі фотографії, нерозбірливо написані прізвище або ім'я.

Серед документів виявили лише одне подання з чернігівською реєстрацією – вул. Шевченка 256, кв.604. Коли члени ОВК зателефонували одному з довірених осіб кандидата, то співрозмовник поклав трубку, почувши, що інформація у поданих ним документах не співпадає.

В одній із поданих учора папок виявили копію паспорта депутата Чернігівської міської ради Світлани Живенко (Оппоблок). Проте підпис був підроблений, а адреса реєстрації несправжня.

Нагадаємо, що у середу 29 червня в останній день до ОВК №206 принесли подання на членів дільничних комісій від 41 технічного кандидата. Допомогти прийняти реєстрацію цих подань до окружкому прибули «батьківщинівці» Юрій Власенко та народний депутат Олександра Кужель (фракція БЮТ).


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Юрій Власенко, округ 206, Кужель, підробка документів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar