реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Куліч звільняв Власенка за корупцію

Спроба роздути скандал за фактом залишення студії місцевого телебачення колишнім головою Чернігівської ОДА, кандидатом у народні депутати по 205 округу Валерієм Кулічем здійснюється командою "Батьківщини" та її кандидатом Юрієм Власенком. Мовляв, той злякався його гострих запитань.

Сам Валерій Куліч в соціальних мережах заявив, що ставиться "без поваги до кандидата по 205 округу Юрія Власенка, якого я в 2015 році звільняв за корупцію. Який зараз веде нечесну компанію та займається підкупом виборців. Та який, спільно з БПП, організував брудну компанію проти мене".

До Валерія Куліча за час керування виконавчою владою області не прилипли жодні корупційні скандали, в той же час він займав чітку державницьку позицію. Тому рада обласної організації Народного Руху підтримала кандидатуру Валерія Куліча в народні депутати.

На фото: лист голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча міністру юстиції П.Петренку про корупцію начальника обласного управління юстиції Юрія Власенка (лист 2015 року).Теги:дострокові вибори, округ 205, Валерій Куліч, Батьківщина, Юрій Власенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar