Головна › Новини › СПОРТ

Кубок Андрія Ярмоленка

4 – 5 січня 2016 року в Чернігові на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Хімік» відбувся Новорічний турнір «Кубок Андрія Ярмоленка» з міні-футболу серед юнаків 2005 року народження.

Протягом двох днів визначалися переможці турніру. Золотими призерами турніру стала команда СДЮШОР «Юність» (м. Чернігів), срібло отримала команда КДЮСШ зі Славутича, бронзові нагороди виборола команда СДЮШОР «Десна» (Чернігів). Почесне четверте місце зайняла команда «Юність – 2» (Чернігів).

Кращим воротарем турніру визнано Герасименка Дениса («Десна» Чернігів). Кращим захисником став Федоренко Єгор зі Славутича. Кращим нападником став Голяк Ігор, а кращим гравцем турніру – Кримчанін Дмитро, які є гравцями команди «Юність» (Чернігів).

Голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович привітав учасників турніру з цим спортивним святом, побажав усім натхнення та вагомих здобутків на футбольній ниві. Він вручив юним футболістам комплекти нагород, комплекти футбольної форми від Андрія Ярмоленка та до Різдвяних свят подарував кожній команді солодощі.