реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Круте представлення "Ста днів Широкої війни"

Це в Сосниці. Круте, бо в час представлення моєї книги від слухачки ми дізналися про звільнення Ізюма!
Круте представлення книги, бо на садибі Олександра Довженка! Де пахне яблуками з його саду і гріє око та душу старосвітська хата. А в ній, до речі, працівники музею складають банки з варенням, яке налаштоване для мужніх українських воїнів!

Круте представлення, бо попри все я дотримався традиції: всі свої книги представляти у Довженка. Так було з "Акурайку", так було і з "В осім барку". Не вийшло представити "Цеглинку для рідного храму. Історія відродження Чернігівської єпархії 1989- 2002 р.р." (там я співавтор) - бо був локдаун і була моя операція. А цю новеньку - "Сто днів Широкої війни" зміг представити. Тому дякую щиро директорці музею Довженка Любові Наконечній, ведучій представлення Ользі Ярмуш, всім працівникам музею за гостинність і особливо ... за яблука - їх мені наклали цілу торбу!

Круте представлення, бо я був радий бачити двох Олександрів - Лисича, вчителя всеукраїнського рівня і слави, бо, виявляється, ми з ним разом бозна-коли - аж у 1991 році разом були в поході "Козацькими шляхами". І Олександра Панасовича Карету, відомого лікаря, багатолітнього керівника обласної дитячої лікарні, який після відставки в основному живе в в Сосниці, у дідовій хаті.

Круте представлення, бо я міг сказати: "Олександре Петровичу, дякую! Україна знову в огні, але ми перемагаємо!"
Що не кажіть, круте представлення!

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:Сосниця, Василь Чепурний, музей Довженка, Сто днів Широкої війни


Читайте такожКоментарі (0)
avatar