реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Кожному сміттячку — свою доленьку

Чернігів укотре робить перші кроки до роздільного збору сміття. Комунальники і будівельники готують перший майданчик із 6-ма контейнерами, куди можна буде викидати побутові відходи для подальшої переробки.

Про це повідомив депутат міської ради, голова правління ВАТ "Домобудівник" Анатолій Роговий. "Плануємо встановити контейнери біля нових будинків по вулиці Красносільського", - сказав він.

За словами Анатолія Рогового, майданчик розміститься у закритому дворі, навколо розміщені будинки з більш ніж 200 квартирами. Мешканцям буде зручно виносити сміття у кількох пакетах.

Він підкреслив, що контейнери встановити неважко. Важливіше переконати людей змінити звичне викидання у сміттєпровід більш економним і екологічним роздільним збиранням.

"Уся Європа давно так робить. Навіщо викидати на сміттєзвалище, якщо можна переробити і зберегти при цьому дерева та ресурси", - переконаний голова правління ВАТ "Домобудівник".

“Я мав розмову із Анатолієм Роговим на одній із зустрічей, що відбулася нещодавно на міському ТБ, – прокоментував голова Чернігівської екологічної асоціації “Зелений Світ” Іван Осадців. Наша громадська екологічна організація вітає таке мудре рішення депутата міської ради," – додав він.

“Зелений Світ” забезпечить всіх мешканців цих будинків, як і всіх наступних, де будуть введені помарковані контейнери для роздільного збору сміття – буклетами “Що я можу здати на переробку?”. Вона є повною інструкцією для чернігівців по роздільному збору побутового сміття.

За словами Івана Осадціва, за рекомендацією проректора Чернігівського національного педуніверситету Володимира Тандури, буклети “Зеленого Світу” “Що я можу здати на переробку?” будуть передані до цього ВУЗу для поширення серед студентської молоді.

Адреси приймальних пунктів побутових відходів у Чернігові
(для тих хто бажає отримати доходи за відходи!).

№ п/п Адреса приймального пункту № телефону Робочі дні

1. Вул. Мстиславська, 92 5-69-25 Понеділок - п’ятниця
2 Вул. Толстого,114 4-88-29 Понеділок, середа, п’ятниця
3 Вул. Пухова, 49 Понеділок - п’ятниця
4 Вул. Бєлова, 5а 3-10-58 Понеділок - п’ятниця
5 Вул. Червоногвардійська, 19 б 5-60-87 Понеділок - п’ятниця
6 Вул. Жабінського, 1 Понеділок - п’ятниця
7 Вул. Гагаріна, 10 2-19-70 Понеділок - п’ятниця
8 Вул. Елеваторна (міське сміттезвалище) Понеділок - субота
9 Вул. Родімцева, 6а Понеділок - п’ятниця
10 Вул. Шевченко, 47 б Понеділок, вівторок, четвер
11 Вул. Попова, 2а 2-15-83 Понеділок - п’ятниця

Приймальні пункти працюють з 9.00 до 17.00

Прес-служба міської екологічної організації "Зелений світ"
Теги:сміття. екологія, Чернігів, Зелений світ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar