реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Корюківська громада з бюджетом

Бюджет 2022 один з найскладніших за всі 5 років існування громади. Більше ніж у 2 рази зросли видатки на енергоносії. Це не може не відобразитися на видатках - наступний рік матимемо найменше витрат на дороги за останні три роки.

Поряд з цим міський ДНЗ «Веселка» оновить харчоблок, а ДНЗ «Дельфін» готуватиметься до теплореновації. Найбільша сільська школа громади - Перелюбська отримає фінансування на ремонт приміщень і заміну вікон, а Наумівська ЗОШ - новий комп’ютерний клас. Місто і надалі вкладає кошти у критичну інфраструктуру (весною має стартувати будівництво очисних споруд КП «Корюківкаводоканал»), і надалі допомагатиме медицині, покриваючи витрати на енергоносії та інвестуючи в переоснащення.

ОСББ, Молодіжний центр «КУБ» та ветеранські організації отримають фінансування в розмірі не менше показників поточного року з врахуванням індексації.

Депутати також підтримали рішення щодо розміщення вишок мобільного зв’язку у Сахутівці, Соснівці та Охрамієвичах. Ці та навколишні села невдовзі отримають можливість користуватися зв’язком оператора «лайфселл».

Ратан АХМЕДОВТеги:Ратан Ахмедов, Корюківська громада, бюджет


Читайте такожКоментарі (0)
avatar