Головна › Новини › Анонси подій
Китайські художники малюватимуть пам’ятки архітектури Чернігова
13-Трав-16 825 0.0 0
14 травня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відбудеться творча зустріч із делегацією Китайської академії живопису і каліграфії.

Китайські живописці ознайомляться з пам’ятками архітектури стародавнього міста, також на Валу відбудеться пленер. Художники не лише милуватимуться місцевими краєвидами та визначними спорудами, а також створюватимуть нові мистецькі твори.

До речі, минулого року провідні китайські діячі та художники відвідали музеї та історичні місця, пов’язані з життям і творчістю Тараса Шевченка в Києві, Каневі та Моринцях. Таким чином, був реалізований унікальний проект з Шевченкіани — видано ілюстрований «Кобзар» китайською мовою. Малюнки у ньому виконані китайськими живописцями.

Цей славетний «Кобзар» буде презентований у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Творча зустріч китайських художників та чернігівських музейників проходитиме відповідно угоди про співпрацю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній».Теги:НАІЗ Чернігів стародавній, Україна - Китай, Тарас Шевченко, вал


Читайте такожКоментарі (0)
avatar