реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

"КіберХунта" зламала пошту Суркова

Група українських хакерів, що іменує себе «КіберХунта», заявила, що повністю контролює листування помічника президента РФ Владислава Суркова.

Про це повідомляється на сайті організації, пише Укрінформ.

«Ми, українські патріоти «КіберХунта», сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова», - йдеться у повідомленні.

Група стверджує, що зараз аналізує фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом «Павлов Микола Миколайович».

Організація виклала на сайті «документи», в яких, зокрема, прописані «невідкладні комплексні заходи» з дестабілізації політичного життя в Україні.

«Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів щодо дестабілізації політичного життя на Україні, наслідком чого мають стати дострокові парламентські і президентські вибори. Найбільш сприятливий період для реалізації розробленого комплексу заходів листопад 2016 – березень 2017», - йдеться у витягнутому хакерами «документі».Теги:хакери, російсько- українська війна, сурков


Читайте такожКоментарі (0)
avatar