реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Худніть по-китайськи! Якщо не хочете постувати по-українськи...

Серед китайців рідко зустрічаються люди повної статури. Це пов'язано з тим, що продукти, вживані ними, в основному, рослинного і морського походження, не є висококалорійними. Китайці дуже люблять морські водорості, в тому числі й морську капусту, завжди більше віддають перевагу морській рибі, ніж м'ясу.
Це низькокалорійне харчування, завдяки якому Ви зможете в короткий термін скинути 5-8 кг зайвої ваги. Дієта розрахована на 14 або 21 дня. У перші два тижні китайської дієти раціон буде значно урізаний.

Третій тиждень є плавним виходом з дієти і переходом до повсякденного харчування. Китайська дієта має на увазі виключення з раціону солі, цукру, алкогольних напоїв, хлібобулочних виробів. Якщо Вас не турбують ці обмеження, виділіть на неї 3 тижні, без свят і застільних заходів. Крім того, в цей період часу Ви не повинні піддавати себе надмірним фізичним та розумовим навантаженням.

Перший тиждень китайської дієти такий: за сніданком, обідом і вечерею з'їдайте одне яйце й апельсин. Пийте тільки зелений чай без цукру. Під час другого тижня харчуйтеся будь-якою крупою, крім манки і перловки. Крупу слід замочувати на ніч, а вранці варіть її на воді без солі і цукру. Можна вживати будь-яку кількість. З напоїв, знову ж таки, пийте тільки зелений чай без цукру. На третьому тижні дозволені будь-які фрукти і овочі, тушковані на рослинному маслі з додаванням солі. Можна пити соки і морси.

Дуже важким в китайській дієті є перший тиждень. Якщо Ви це витримаєте, то далі має піти легше. Відсутність тваринних продуктів протягом двох тижнів, швидше за все, викличе у Вас бажання після закінчення дієти вжити велику кількість м'яса і сала, що є поширеною помилкою. Тому після закінчення дієти необхідно бути уважними до свого раціону так само, як і під час неї. Існує інший варіант китайської дієти - це дієта, розрахована на 14 днів, без перехідного третього тижня.

Крім китайської дієти Ви можете спалювати зайвий жир за допомогою молочних продуктів. 50-100 г сиру, йогурту, кефіру, молока запускають механізм спалювання жиру всередині клітин і сприяють схудненню. Вчені встановили, що такий ефект викликаний кальцієм, фосфором і магнієм, які прискорюють розпад зайвої жирової тканини, особливо на талії.

Тут слід зазначити, що існують так звані сезонні коливання маси тіла людини. У весняно-літній період часу організм людини прагне позбутися від шлаків і зайвих кілограмів, а в осінньо-зимовий період, навпаки, запастися поживними елементами. У результаті цього в холодний період часу худнути дуже важко, а в теплу пору року - легко. Тому застосування китайської дієти та інших рецептів для схуднення навесні і влітку, швидше за все, буде набагато більш ефективним, ніж пізньої осені та взимку. Слідкуйте за своєю масою тіла за допомогою терезів і великого дзеркала. Нехай кожен скинутий Вами кілограм буде стимулом до подальшого схуднення.Епоха Час Україна
Теги:Харчування, піст, дієта, схуднення, Китай


Читайте такожКоментарі (0)
avatar