реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Хомчака звільнено. Залужного призначено!

28-Лип-21 601 5.0 0
Президент звільнив Хомчака від керівництва Збройними Силами України. Все - гвинтокрил з Києва над Козелеччиною до Чернігова (тобто до дружини) не літатиме...

Генерал-майор Валерій Залужний – новий Головнокомандувач ЗСУ.

До призначення генерал-майор очолював оперативне командування «Північ», до цього був начальником Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ — першим заступником Командувача об’єднаних сил.

У 2017 році був на посаді начальника штабу — першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У 2009-2012 роках командував 51-ї окремою механізованою бригадою.

Військову кар’єру розпочав після закінчення загальновійськового факультету Одеського вищого об’єднаного командного училища.У 1997 році з відзнакою завершив навчання, після чого пройшов усі щаблі військової служби від командира взводу до командира бригади.

У 2005 році вступив до Національної академії оборони України, у 2007 році закінчив навчання з золотою медаллю, призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 24-ї окремої механізованої бригади у Яворові Львівської області.

На цій посаді успішно проходив службу впродовж двох із половиною років.

Рішенням начальника Генерального штабу Збройних сил України 13 жовтня 2009 року призначений командиром 51-ї окремої механізованої бригади.

9 грудня 2019 року призначений командувачем Оперативного командування «Північ».

Родом з Новограда - Волинського.Теги:Хомчак, ЗСУ, ОК Північ, гібридна війна, Залужний


Читайте такожКоментарі (0)
avatar