Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Кернес відібрав землю в Київського патріархату
08-Лип-11 1102 0.0 0
На сесії Харківської міськради депутати виділили ділянку землі розміром близько 0,7 га УПЦ МП для будівництва церкви, на якій вже веде будівництво храму Святософієвська православна релігійна громада. За словами мера Харкова Генадія Кернеса, Святософієвській громаді ділянку землі під будівництво церкви було передано в оренду ще у 2000 році, при цьому, терміни будівництва церкви неодноразово переносилися.

Він зазначив, що 27 травня дію договору оренди було припинено «у зв'язку з невиконанням вимог рішення сесії про терміни забудови», пише Комерсант-Украина.

«Там 10 років стоїть паркан. Про що ми говоримо? А церква Московського патріархату тим часом будує храми, і люди туди ходять», — сказав Г.Кернес. Представники фракції БЮТ у міськраді закликали не голосувати за це питання,оскільки воно «не відповідає духу прийнятої в Україні моделі державно-церковних відносин». Однак «за» ухвалення цього рішення проголосували 74 депутати і 14 проти.

За словами голови Святософієвської релігійної громади, архімандрита Миколая, будівництво церкви на ділянці не припинялося. «Можливо, воно йде повільніше, ніж нам хотілося. Але там вже закладено фундамент», — повідомив він. За його словами, витрати на будівництво на даний момент склали близько 1,5 млн грн. Чи буде оскаржено рішення в суді, стане відомо після наради з парафіянами. За даними отця Миколая, громада налічує до 1000 осіб.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Київський патріархат, Кернес, євреї, Харків


Читайте такожКоментарі (0)
avatar