Головна › Новини › Анонси подій
Карнабідівські читання
19-Груд-13 985 0.0 0
«Чернігів стародавній» запрошує на наукову конференцію «Карнабідівські читання»

20 грудня в Чернігові відбудеться наукова конференція «Карнабідівські читання». Її мета: привернути увагу до пам’яткоохоронної та краєзнавчої діяльності на Чернігівщині в ХІХ — на поч. ХХІ століть, а також питань збереження старожитностей Чернігова, відновлення пам’яток архітектури та історії чернігово-сіверського краю. У програмі наукового форуму: презентація бібліографічного покажчика «А. Карнабед — митець: художник та фотомайстер» та видань Центру пам’яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, огляд виставки художніх творів Андрія Антоновича Карнабеда.

Дослідники з Чернігова, Києва, Ніжина, Батурина та Глухова обговорять різноманітні напрямки: А. А. Карнабед – архітектор, пам’яткознавець, художник, громадський діяч; пам’яткоохоронні процеси на території Чернігово-Сіверщини в ХІХ – на початку ХХІ ст.; пам’ятки північно-східного регіону України як складова національної культурної спадщини.

Організатори наукової конференції: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Північно-східне регіональне відділення Центру пам’яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам’яток та культури, Ініціативна група «Збережи старий Чернігів».

Наукова конференція «Карнабідівські читання» розпочнеться о 10.00 20 грудня в приміщенні Колегіуму (на Валу).

Джерело: «Чернігів стародавній».


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:краєзнавці, НАІЗ Чернігів стародавній, старий Чернігів, Андрій Карнабід


Читайте такожКоментарі (0)
avatar