реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Канал зв'язку російських терористів викрили у Бобровиці на Чернігівщині

Служба безпеки України спільно з фахівцями Держпідприємства “Український державний центр радіочастот” ліквідувала неконтрольований канал міжнародного зв’язку терористів “ДНР” та “ЛНР”.

Як повідомляє прес-служба відомства, зловмисники отримували з Інтернету міжнародний телефонний трафік за допомогою спеціалізованого телекомунікаційного обладнання.

Трафік прямував у мережі українських операторів мобільного зв’язку. “Міжнародний телефонний трафік надходив з-за кордону (у тому числі з Росії) через Інтернет за допомогою IP-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації. Трафік оброблявся спеціалізованим обладнанням та програмними комплексами. Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами “ДНР/ЛНР” для спілкування з російськими кураторами”, – зазначили в СБУ.

Під час обшуку в місті Бобровиця Чернігівської області незаконне телекомунікаційне обладнання вилучено, зловмисник, який відповідав за його функціонування, затриманий.

За фактом порушено кримінальне провадження за ст. 361 КК, ведеться досудове розслідування.Теги:Бобровиця, канали зв'язку, російсько- українська війна, російські терористи, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar