реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Канадські поліцейські навчають українських

19-Чер-17 881 0.0 0
В рамках реформи поліції на Чернігівщину завітала Канадська поліцейська місія, яка на базі Тренінгового центру ГУНП в Чернігівській області навчатиме інструкторів з особистої безпеки поліцейських. Навчання розпочалося 12 червня і триватиме упродовж чотирьох тижнів.

Перших спеціалістів навчали у Львові, але згодом канадці уподобали тренінговий центр у Чернігові, який цілком відповідає вимогам навчання. Закордонні спеціалісти шукали будівлю із ангаром, тактичною зоною, навчальними класами та житлом для слухачів. Однак деяке спецспорядження канадські колеги привезли із собою.

Під час попередніх трьох курсів були враховані всі нюанси, з якими стикалися канадці, тож четвертий курс максимально наближений до реалій роботи українських поліцейських. Стандарт програми навчання було розроблено разом з представниками Національної поліції України, Міністерства внутрішній справ та закордонними експертами.

У Львові навчалося 26 поліцейських, але передавати досвід до Чернігова приїхало лише 10 найкращих сертифікованих фахівців та шість канадців. Згодом і чернігівські випускники стануть тренерами.
Наразі в поліції є вакантні посади інструкторів з особистої безпеки поліцейських, але займати їх можуть виключно сертифіковані спеціалісти. Правоохоронці, які пройдуть випробування та успішно складуть іспит, отримають статус інструктора-тренера. Їхня заробітна плата сягатиме 12 тисяч гривень (в чернігівській поліції таких посад вісім). У групі, яка проходить навчання, також є чернігівці.
Зазначимо також, що відбір на навчання можуть пройти лише правоохоронці, які мають спортивні досягнення з єдиноборств. Програма навчання доволі насичена і передбачає оволодіння навичками зупинки транспортних засобів, тактичні дії в приміщеннях та на сходах, керування натовпом, затримання озброєних злочинців, звільнення заручників, оцінка ризику та обґрунтування дій, вогнева підготовка тощо.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:поліція, Україна - Канада, ГУ НП в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar