Кацапи ударили ракетою по Прилуках! (оновлено)
Сьогодні о 10 годині ранку росіяни вдарили балістикою по центру Прилук.
Удар припав на "Епіцентр", центральний ринок і підприємство. На місці влучання спалахнула масштабна пожежа у складському приміщенні торговельного центру. Рятувальники оперативно ліквідували займання.
Як повідомили в ДСНС, внаслідок ракетного удару рф по Прилуках загинули 2 людини, ще 21 постраждала, серед них – 14-річна дитина. Медики надають постраждалим необхідну допомогу.
Росіяни - нація вбивць.
Щойно стало відомо: поранений підліток помер у лікарні.
Начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов повідомив, що ворог стріляв ракетою з касетними боєприпасами - такі ракети заборонені міжнародним гуманітарним правом для використання в населених пунктах, але хіба коли кацапи зважали на право?!
Удар припав на "Епіцентр", центральний ринок і підприємство. На місці влучання спалахнула масштабна пожежа у складському приміщенні торговельного центру. Рятувальники оперативно ліквідували займання.
Як повідомили в ДСНС, внаслідок ракетного удару рф по Прилуках загинули 2 людини, ще 21 постраждала, серед них – 14-річна дитина. Медики надають постраждалим необхідну допомогу.
Росіяни - нація вбивць.
Щойно стало відомо: поранений підліток помер у лікарні.
Начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов повідомив, що ворог стріляв ракетою з касетними боєприпасами - такі ракети заборонені міжнародним гуманітарним правом для використання в населених пунктах, але хіба коли кацапи зважали на право?!
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



