реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Кацапи ударили ракетою по Прилуках! (оновлено)

Сьогодні о 10 годині ранку росіяни вдарили балістикою по центру Прилук.

Удар припав на "Епіцентр", центральний ринок і підприємство. На місці влучання спалахнула масштабна пожежа у складському приміщенні торговельного центру. Рятувальники оперативно ліквідували займання.

Як повідомили в ДСНС, внаслідок ракетного удару рф по Прилуках загинули 2 людини, ще 21 постраждала, серед них – 14-річна дитина. Медики надають постраждалим необхідну допомогу.

Росіяни - нація вбивць.

Щойно стало відомо: поранений підліток помер у лікарні.

Начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов повідомив, що ворог стріляв ракетою з касетними боєприпасами - такі ракети заборонені міжнародним гуманітарним правом для використання в населених пунктах, але хіба коли кацапи зважали на право?!



Теги:російсько - українська війна, ДСНС в Чернігівській області, Прилуки, ракетна атака


Читайте також






Коментарі (0)
avatar