реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Ющенка пропонують призначити головою Нацбанку

На сайті Президента зареєстрували петицію, в якій пропонують призначити Віктора Ющенка головою НБУ.

Автор петиції вважає, що Ющенко, який вже очолював Нацбанк з 1993 по 1999 роки, завдяки своєму досвіду та знанням здатний підсилити національну валюту, повідомляє «Газета.уа».

«Під його керівництвом в Україні успішно проведена грошова реформа, створена Державна скарбниця, а також розпочато будівництво банкнотно-монетного двору. У 1997 році Ющенко потрапив у шістку кращих банкірів світу за версією впливового фінансового журналу Global Finance», – йдеться в петиції на сайті президента,

Зараз Нацбанк України очолює Валерія Гонтарева, чиєю роботою є багато невдоволених.

Нагадаємо, Національний банк розраховує на надходження в 2016 році $1 млрд від приватизації держпідприємств, що дозволить забезпечити стабільний курс гривні.



Теги:курс гривні, петиції, Нацбанк, Віктор Ющенко, Гонтарєва


Читайте також



Коментарі (1)
avatar
1
У Ющенко было и другое. Но у людей короткая память. Когда он был президентом, он назначил главой НБУ Стельмаха. Курс гривны к доллару тогда был 5,5. Вдруг курс изменился до 4-х. В интернете говорили что НБУ продает излишки валют. Очуметь можно. Когда это валюта была лишней. Все требовали отставки Стельмаха, но Ющенко его держал. Подержался такой курс, затем быстро переместился на 8 и был такой пока Гонтарева не сделала его 25. Я думаю что при курсе 4 те "излишки валют" за пониженным курсом "продавались" своим людям, зная что скоро курс будет 8. Мошенники вместе с Ющенко. Странно, что власти которые приходят на плечах майданов ведут себя еще более анти народно чем отстраненные и при этом еще нахальнее, прикрываясь патриотическими лозунгами. Чтобы это значило, здесь есть о чем подумать. Надо отдать под суд и Ющенко и Тимошенко и Порошенко и Яценюка и многих других. Конечно Януковича тоже. Думаю такое скоро будет. Просто две конкурирующие воровские банды под разными лозунгами. Народу пора умнеть и защищать Украину и народ от бандитов.
avatar