реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Гонтарєва визнала - міжнародні інвестори перестануть фінансувати злодіїв
24-Лис-16 722 5.0 0
Україна стоїть перед загрозою опинитися без підтримки міжнародних організацій.Про це сьогодні на другому засіданні Ради НБУ заявила голова регулятора Валерія Гонтарєва, передає кореспондент РБК-Україна.

"Україна стоїть перед загрозою залишитися без підтримки міжнародних організацій", - заявила Гонтраєва. За її словами, в 2016 році НБУ вже тричі змінював прогноз щодо валютних резервів.

"Зараз наш базовий прогноз по валютним резервам - це +17,5 млрд доларів, але цей прогноз включає 600 млн євро від ЄС і 1,3 млрд доларів МВФ. На жаль, ми маємо дуже високі ризики, ми не отримаємо цей транш в цьому році і нам знову доведеться змінювати наш прогноз ", - додала Голова НБУ.

За попередніми прогнозами НБУ, у 2017 році Україна повинна отримати 4 транша МВФ на 5,4 млрд доларів. При цьому на обслуговування боргів країна має заплатити понад 2,5 млрд доларів. Нагадаємо, МВФ зберіг прогноз зростання економіки України на рівні 2,5% у 2017.

При цьому голова НБУ Гонтарєва не пояснила - чому ж раптом міжнародні інституції перестануть видавати дармові кредити? Чи не через е-декларації наших чиновників і політиків, коли навіть непрацюючий у бізнесі Олег Ляшко має біля мільйона доларів і майже 2 мільйони гривень?


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:кредити, інфляція, Нацбанк, МВФ, Гонтарєва


Читайте такожКоментарі (0)
avatar