реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

“Йоганн Штраус та інші” - феєрверк емоцій

“Йоганн Штраус та інші” - програма Академічного симфонічного оркестру “Філармонія”, в яку входять популярні твори світової симфонічної класики. Цього року кілька разів вона була представлена публіці під час гастролей колективу в Іспанії і Португалії. 12 лютого 2022 року музиканти оркестру “Філармонія” знову презентували цю програму на рідній сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Композиції великого австрійського майстра Йоганна Штрауса (сина), автора кількох сотень популярних творів, які і зараз з перших акордів викликають у любителів музики справжній емоційний підйом, склали основу нинішньої програми. Також у програму увійшли твори Джоакіно Россіні, Едварда і Йозефа Штраусів, Франца фон Зуппе, Жака Оффенбаха, Амількаре Понк’єллі, Херонімо Хіменеса... “Програма “Йоганн Штраус та інші” – життєрадісна і яскрава, - підкреслює художній керівник та головний диригент оркестру “Філармонія”, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

У концертній програмі взяла участь відома українська співачка і педагог, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Маіна Валеніс. Співпраця Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” з пані Маіною триває вже кілька років. Свого часу чернігівські шанувальники музичного мистецтва вже мали змогу познайомитися з творчістю співачки. А цього року вони разом виступали на європейських сценах. “Я завжди з великим задоволенням приїжджаю у Чернігів попрацювати з Миколою Васильовичем Сукачем, з артистами оркестру, - каже Маіна Валеніс. - Ми в чудових взаєминах: під час гастролей щодня разом. І я завжди рада бути не солісткою в оркестрі, а частиною цього оркестру”.

Неповторне сопрано співачки, яскравий артистизм повної мірою розкрилися у музичному шоу “Йоганн Штраус та інші”.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програмТеги:Штраус, Чернігівська філармонія, Микола Сукач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar