Головна › Новини › ПОГЛЯД
Як Вакарчук врятував Шуфрича
17-Вер-19 346 5.0 0
Я дивлюсь Погоджувальну раду, бачу депутата Шуфрича – він такий доглянутий, такий симпатичний мужчина, він так упевнено та аргументовано говорить… Мій мозок в ту мить шукає червону ручку стоп-крану.

22 лютого 2014 року Шуфрич був за крок від суду Лінча.
Його намагалися захистити від роз’ярілого натовпу Саша Абдуллін, нардеп від Батьківщини, Яценюк та Турчинов. Ми у той вечір були поблизу парламенту, на Грушевського, і все це трапилося на моїх очах. Я саме тоді, вже наприкінці Майдану, який вистояла від дзвінка до дзвінка, зрозуміла, що таке лють сотень людей, закумульована в одну мить в одній точці і направлена на того, хто відповідав за підвіз «тітушок» на бійню в Маріїнському.
Я – інтелігентна, в принципі, людина - я теж, разом з усіма, волала «здохни, сука», бо тоді ще не висохла кров на бруківці Інститутської.

Нестор не встиг заскочити в будинок Ради – натовп потягнув його униз по Грушевського, до Майдану.
Якби не Вакарчук, його б роздерли на шматки.

Вакарчук, якому якась розумна голова додумалася подзвонити на мобільний, врізався у натовп своїм джипом, вискочив із автівки, виліз комусь на плечі і почав страшно кричати, зриваючи голос, аби люди зупинилися, аби отямилися і аби не брали на свою душу гріха….

Нестора відпустили. В тісному кільці депутатських охоронців його потягнули до першого під’їзду Ради.
Зараз думаю, - даремно відпустили. Тепер Шуфрич - народний депутат України, який діє в інтересах ворожої країни, представляє у парламенті 44 таких же колаборантів, як і сам.

Погодьтесь – українці дивні люди. Вони пускають бульки перед тими, хто пропонує автономію, вибори і амністію територіям, на яких живуть «мамачкі апалченцев», котрі до смерті забили лопатами збитого льотчика Української армії. І в той час – ті самі українські громадяни толерують відвертим ворогам у вищому законодавчому органі своєї країни. Більше того – за шуфричів у ВР на шостому році війни проголосувало два мільйони моїх співгромадян.

Можливо, ми таки заслуговуємо на Росію тут, в Україні? Я дійсно не знаю.

Галя ПЛАЧИНДАТеги:колаборанти, Абдулін, Вакарчук, Шуфрич, Галя Плачинда


Читайте такожКоментарі (0)
avatar