реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Яблуко від яблуні Солженіцина...

Яблуко від яблуні. Син дисидента-шовініста Олександра Солженіцина Степан Солженніцин такий самий шовініст, хоч і навчався по гарвардах. Як виявилося, він такий собі маленький олігарх. Не знав, що він є у списках на санкції Національного агентства з питань запобігання корупції - НАЗК, проте санкції ще чомусь не застосовані.
Так-от, подивився одне його інтерв'ю, процитую в перекладі:

"Ще на початку XX століття із західного краю дореволюційної Росії, з Білорусії, з австро-угорської Закарпатської Русі виїжджали туди трудові мігранти (як і з Польщі, Ірландії і з багатьох країн Європи). Відкривали свої парафії, де вже їхні нащадки, що забули російську мову, все ж зберігали традиції. Навіть служба звучала церковнослов'янською".

Для порівняння. Ол. Солженіцин: Україна вкрала Севастополь і Крим, а в Галичині виростили спотворену ненародну українську мову, нашпиговану польськими і німецькими словами.

Тарас МАРУСИК

Від редакції "Сіверщини".
Степан Солженіцин очолює найбільшу вугільну компанію Росії. Очевидно, що без лояльності до Путіна це було б неможливо.Теги:Солженіцин, Тарас Марусик, широка війна, рашизм


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Уміють ліпити еліту.
avatar