реклама партнерів:
Головна › Новини › Поради

Імунітет зміцнить сироватка

Дієтологи радять, з метою зміцнення імунітету, щоранку випивати по склянці сироватки, тому що вона є дуже цінним і корисним продуктом для нашого організму.

Виявляється, розповідає своїм читачам чернігівська бласна газета "Біла хата", саме в сироватці в ній міститься не звичайний цукор, а особливий, під назвою лактоза, який повільно всмоктується в кишечнику.

Такий уповільнений процес всмоктування уповільнює інші процеси, такі як бродіння і газоутворення, внаслідок чого життєдіяльність кишкової мікрофлори нормалізується за два-три тижні.

Більшою мірою сироватка корисна тим, хто страждає від надмірної маси тіла і не дуже любить займатися спортом.
Молочна сироватка багата необхідним нашому організму калієм, дефіцит якого згубно впливає на фізичний стан, наприклад, спостерігається швидка стомлюваність, погіршується пам’ять, знижується увага, з’являються запори, виникає непереносність холоду.

Так само сироватка допомагає виводити з організму зайву рідину, а разом з нею і всі шлаки, токсини і зайвий холестерин.

Дослідження вчених довели, що якщо в організм щоденно надходитиме лише тридцять мілілітрів сироватки, то припиниться вироблення стресових гормонів, а рівень гормону радості — серотоніну, тільки підвищиться.
Постійне вживання сироватки допомагає здолати тягу до солодощів, так само швидко вона втамовує голод.
Сироватка багата на вітамін С, який активізує жировий і вуглеводний обмін.

Сироватку можете пити просто так чи готувати на її основі різноманітні коктейлі. Недарма її так полюбляли наші предки! Смачного вам та міцного здоров’я!
Теги:надмірна маса тіла, імунітет, Біла хата, кишечник, сироватка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar