реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Ім’ям видатного хормейстра назвали школу

Депутати Чернігівської міської ради на пленарному засіданні сьогодні ухвалили рішення про присвоєння міській школі мистецтв імені Любомира Боднарука.

Він був видатним хормейстером – створений ним камерний хор імені Дмитра Бортнянського діє і після смерті засновника та здобуває престижні нагороди і повагу музикознавців. Любомир Боднарук, уродженець Чорткова Тернопільської області,саме в Чернігові реалізувався як митець. Він навчав юних у музичному училищі імені Левка Ревуцького, очолював обласне відділення хорового товариства імені М.Леонтовича, ініціював проведення щорічних дитячих хорових фестивалів “Свято хору”, свята дитячої хорової музики “Сонечко”, був головою обласного відділення Фонду культури.

У 2010 році Чернігівською міською школою мистецтв заснована “Чернігівська хорова асамблея пам’яті Любомира Боднарука”, яка проводитися щорічно в день його народження 1 червня.

Одна з вулиць у Чернігові носить його ім’я. Тепер буде воно і на школі мистецтв.Теги:Любомир Боднарук, чернігівська школа мистецтв, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar