реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Ігор Смешко входить до таємної організації

Ігор Смешко, який балотується у Верховну Раду 9 скликання на чолі політичної партії «Сила і честь», є власником 14 земельних ділянок, житлового будинку площею 406,6 квадратних метрів у селі Музичі під Києвом, а також мають нерухомість в окупованому Криму.

Про це повідомляє 24 канал.

Ігор Смешко був головою Служби безпеки України у 2003-2005 роках, до того першим заступником голови РНБО. У 2014-2015 року за президенства Порошенка був його радником.

Згідно з офіційними даними, Смешко є власником 14 земельних ділянок загальною площею понад 7 гектарів, житлового будинку площею 406,6 квадратних метрів у селі Музичі під Києвом – і це ще далеко не повний список нерухомості цього кандидата. Із повною декларацією кандидата в нардепи Ігоря Смешка, можна ознайомитись на сайті НАЗК.

На Смешка зареєстроване незавершене будівництво двох житлових будинків площею 143,7 та 510 метрів квадратних у тому ж селі Музичі.

Також Смешко задекларував паркомісце на 16,3 метра квадратних.

На його дружину Юлію у декларації записано набагато більше нерухомості, зокрема:

земельна ділянка площею 551 квадратний метр в районі Фонтанки, Одеської області;

ще одна площею 8 750 квадратів у селищі Гореничі під Києвом;

25% квартири загальною площею 317,5 квадратних метра у Києві;

квартира площею 127,8 квадратних метрів у селищі міського типу Кореїз в окупованому Криму;

нежитлове приміщення площею 140,3 квадратних метри у Києві;

три машиномісця у Києві, загальна площа яких невідома.

Сім’я Смешка користується базою відпочинку площею 2 269,1 квадратних метри і землею площею 12 960 квадратних метри у селі Рибаківка Миколаївської області, яке належить фірмі дружини ТОВ «Бізнес Консалтинг Центр». Ці два об’єкти нерухомості зареєстровані під іпотеку на юридичну особу.

Скільки коштує елітна нерухомість Смешка

Ігор Смешко також є власником ТОВ «Лагуна», яке спеціалізується у сфері готельного бізнесу. Загалом, екс-главі СБУ також належать 16 земельних ділянок:

12 – в Київській області,

3 – у Черкаській області,

1 – в Львівській області,

Сім’я Смешків володіє нерухомістю в тимчасово окупованому Росією Криму. За даними, вказаними у декларації кандидата у нардепи, квартира в Криму коштувала на час придбання у 2012 році приблизно 1,77 мільйона гривень, а нежитлове приміщенням в Києві – 327,2 тисяч гривень.

В інтерв'ю Гордону Ігор Смешко повідомив, що входить до таємної міжнародної організації:"Дійсно, я є членом клубу, назву якого за статутом заборонено називати"... І запевнив, що це - не масонська ложа. А найкраще йому жилося, як сам розповів, - до 1991 року. Тобто, до незалежності України. Отака сила і така честь!Теги:кгб, Гордон, Ігор Смешко, дострокові вибори, Сила і честь, ФСБ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar