Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
“Готові прийняти пару областей РФ"
03-Груд-19 324 0.0 0
Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відкидає застереження глави Держдуми Росії В’ячеслава Володіна про можливий вихід низки областей зі складу України.

“Володін погрожує виходом областей із складу України. Вимушений його засмутити: ніхто нікуди не вийде. Натомість, готові прийняти пару областей РФ. Для відновлення історичної справедливості, демократичного управління, запровадження європейських стандартів життя”, - написав у Twitter Кулеба.

Нагадаємо, як повідомляє низка ЗМІ, напередодні спікер Держдуми В’ячеслав Володін пригрозив Україні, що в разі збереження “націоналізму й утисків малих народів” зі складу країни вийде низка областей.

Заява Володіна оприлюднена на сайті Держдуми, вона стала відповіддю на те, що українська делегація зірвала виступ незаконно обраного до Держдуми депутата від анексованого Криму колабораціоніста Руслана Бальбека на форумі ООН з питань меншин.

Він заявив, що в Україні нібито “порушуються права нацменшин” – росіян, угорців, поляків. Зокрема, йдеться про закон про українську мову.Нашого цвіту - по всьому світуТеги:розпад РФ, Дмитро Кулеба, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar