реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Голові ради радитимуть журналісти
20-Бер-14 1157 5.0 0
Створено Консультативно-дорадчу раду з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради
Голова обласної ради Микола Звєрєв 18 березня підписав розпорядження, яким утворив Консультативно-дорадчу раду з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради.

До новоствореного дорадчого органу увійшли відомі на Чернігівщини журналісти, експерти та громадські діячі, чиє коло інтересів стосується розвитку інформаційної сфери, медіа-ринку, захисту свободи слова та інформаційної безпеки.

Дане розпорядження підписано після того, як на адресу голови обласної ради почали надходити численні звернення, в яких фахівці інформаційної сфери пропонували свою допомогу в проведенні реформ.

Слід зауважити, що 17 березня відбулася зустріч голови обласної ради з ініціативною групою зі створення Консультативно-дорадчої ради. Під час конструктивного діалогу, сторонами досягнуто домовленостей про необхідність започаткування низки спільних проектів, покликаних змінити інформаційний простір Чернігівщини на краще. Серед першочергових, обговорювалися пропозиції щодо реформування обласної газети «Деснянська правда», одним із співзасновником якої є обласна рада. Вирішено, що усі напрацювання з цього та інших питань будуть прозорими і доступними для найширшого кола громадськості.

Консультативно-дорадчу раду з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради не є закритим органом. Медіа-експерти, журналісти та інші фахівці інформаційної сфери можуть долучатися до неї, зателефонувавши на пряму телефонну лінію за номером (0462) 675-880.

На вказаний номер можуть звертатися також всі жителі області, які мають конкретні пропозиції щодо вдосконалення функціонування місцевого самоврядування, розробки концепції розвитку регіону, виходу з економічної кризи та залучення інвестицій в її економіку.
Дзвінки прийматимуться в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 8.00 до 17.00 години.

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:інформаційний простір, Микола Звєрєв, Чернігівська обласна рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar