реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Голова Чернігівської облради очолить штаб "УКРОПу"
21-Сер-15 1294 5.0 0
Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв очолить список та виборчий штаб політичної партії «УКРОП» на виборах до Чернігівської обласної ради.

Про це 20 серпня, під час прес-конференції, повідомив голова обласної організації політичної партії «УКРОП» Роман Семешко, повідомляє сайт ПіК.

«Політична рада політичного об’єднання «УКРОП» звернулася з проханням до діючого голови обласної ради Миколи Вікторовича Звєрєва з проханням підтримати нас і стати керівником обласного виборчого штабу та очолити список партії. Ми вдячні, що Микола Вікторович ( Звєрєв – авт.) нас підтримав»,- повідомив Семешко.

За словами Миколи Звєрєва, він планує взяти відпустку лише на частину виборчої кампанії.

«Відповідно до Закону і невикористаної своєї відпустки. Частину часу я буду у відпустці і не буду суміщати свою посаду і роботу у команді по місцевим виборам»,- розповів Звєрєв.

Міську організацію партії «УКРОП», за словами Семешка, очолить волонтерка «Жіночої сотні Самооборони Черінгова» Оксана Рубан.

Нагадаємо, що Микола Звєрєв був кандидатом у народні депутати на минулих проміжних виборах по 205 округу, для чого вже брав відпустку. У своїй риториці Звєрєв критикував переважно провладного кандидата Сергія Березенка.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Сергій Березенко, Геннадій Корбан, Микола Звєрєв, вибори 2015 року, Чернігівська обласна рада, Укроп


Читайте такожКоментарі (0)
avatar