реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій

Голова "Демальянсу" запрошує у кіно

"Друзі, колеги і просто незнайомі люди:) - запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму (Urbanized (2011)) про містобудування, дизайн і прийняття управлінських рішень щодо міст", -- написав на своїй сторінці у Фейсбуку голова обласної організації партії "Демократичний альянс"Ігор Андрійченко.

Urbanized – це повнометражний документальний фільм про проектування міст, який висвітлює проблеми та стратегії міського дизайну за участю провідних архітекторів, планувальників, політиків, будівничих та стратегів. Більше половини світового населення сьогодні живе на міських територіях, і 75% відсотків людей до 2050 називатиме місто своїм домом. Але в той час, коли деякі міста переживають свій вибуховий ріст, інші зменшуються і втрачають свою красу.

"Пропонуємо разом подивитись 85-хвилинний фільм і потім обговорити побачете. Поговоримо як на прикладі кращих світових практик зробити наш Чернігів - містом, дружнім до людини" -- пише Ігор Андрійченко.

Місце проведення: вул. Полуботка 6а, офіс прес-клубу "Чиста політика", початок об 16:30Теги:Чернігів, Демальянс, Ігор Андрійченко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar