реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Голова Чернігівської облради вийшов з "Батьківщини"

Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв вийшов з партії ВО «Батьківщина», яку на Чернігівщині очолює колишній народний депутат Валерій Дубіль.

Таку інформацію оприлюднив народний депутат від Чернігівщини Олександр Кодола на своїй сторінці у Фейсбуці. А поширив цю інформацію сайт ПіК

Згідно його повідомлення, офіційна причина виходу Звєрєва з партії - через незгоду з діями керівництва Чернігівської обласної організації партії.

«Всі знають, що відбувалося в обласному осередку партії останній рік, в тому числі і політичні замовлення, як проти опонентів так і проти своїх же однопартійців»,- пише Кодола.

За інформацією ПіК Микола Звєрєв має невдовзі приєднатися до чернігівського осередку партії «Народний Фронт», яку на Чернігівщині очолює нардеп Олександр Кодола.Теги:Народний фронт, Батьківщина, Дубіль, Чернігівська обласна рада, ЗВЄРЄВ, Кодола


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Мав би давно вийти з цієї приватизованої "батьківщини". Господарка "батьківщини" підступно діє, аби Україна не піднялася з колін, аби не стала державою для українців.
avatar
2
Схоже губернатором буде призначена людина від "НФ".
avatar
3
Билоусенко, уймись. Ноль на ноль будет ноль. Эта песня про тебя.
avatar