Головна › Новини › Гарячий коментар
Голова Чернігівської облради пропонує відправити на фронт воєнкомів
16-Лип-14 1246 0.0 0
Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв висловив свою мрію після відвідання зони АТО та передавання там гуманітарної допомоги чернігівським бійцям поблизу Сватового Луганської області – сформулювати батальйон з працівників військкоматів. Про це він сказав на прес-конференції в Чернігові.

«Із військових комісарів організувати батальйон, особливо з тих, які мають вади здоров’я», - сказав він.
За його словами, під час перебування в зоні АТО йому довелося зустріти багато військових , яких туди взяли з такими хворобами, з якими і думати про армію не можна, бо це небезпека для інших та які не підлягають мобілізації. Інформує сайт Високий Вал

«Ті , хто формував призовників допускали таке, зо їх треба самих туди послати, а хворих повернути працювати у військомати проводити призов. Як можна було брати людей з відкритою формою туберкульозу, діабету», - сказав голова Чернігівської облради.

Він одночасно навів приклади, коли здорових, бажаючих воювати за Україну, не беруть до армії - їх не мобілізували.

Звєрєв також передав слова командирів: «Нас обдурили, нам не пояснили, не далі ані бушлата, ні бронежилета. Техніка розвалювалася. Але ми не скиглимо. Ми прийняли батальйон, коли він уже був у русі», - повторив він слова командирів.

Нагадуємо, що обласний штаб національного спротиву вимагає від Міністерства оборони відправити у відставку військового комісара Чернігівської області Костянтина Нікуліна.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:АТО, Чернігівська облрада, військомат, Микола Звєрєв, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar