Головна › Новини › ПОГЛЯД
Гешефтмахери торжествують!
21-Бер-20 328 0.0 0
Реклама антисептиків, респіраторів, пов'язок таргагнить з усіх інтернет-шпар. За ваші кревні вам готові донести ваше індивідуальне спасіння аж до хатиноньки.

Спекулянти і шарамижники топлять з нас на вселенській бідосі золотий лій, а їм за це ані гу-гу. Нема ні суду, ні кари, ні митаря, ні голови, ні замашної булави. Квартальний, лоба кіношно наморщивши та ручками мокрого очкура притримуючи, оченятами в телесуфлера втупився і вечірні казанія нам каже. Звісно, алілуя "Епіцентру", осанна "Новій Пошті", подяка усім багатим та фортунним за апарати вентиляції легенів. "Пасіба" навіть тим, хто купив їх для себе, родини, коханок-коханців, бо колись-таки, коли все минеться, зрештою коли з'являться модерновіші моделі, скажімо, зі стразиками "Сваровскі", з іконками чи у прикиді останньої моделі "мерса", - є чималі сподівання, що застарілий медичний "непотріб" жертводавці витарабанть зі своїх палаццо і милосердно передадуть лікарням.

Але копійчані маски, антисептики, якими нині влада мала б наситити всі громадські місця, торговельні центри, роздавати на вулицях випадковим перехожим! Якщо ці рятівні соломини продаються за шалені гроші, то це вже волає кінецьсвіттям, пече пеклом. Це сатанинський знак: наша влада на відробітку у гешефтмахерів, а наші рюкзачні внутрішні справи, схоже, перепрофілювалися на інший ходовий товар.

... Вчора, їдучи велосипедом на скупи, бачив, як в одному місці зальотна бригада валила відбірні красені-сосни. Ніхто їм не боронив, хоча це було серед білого дня, при дорозі і за пів кілометра від околиці селища. Нашому чутливому бізнесу і карантин у поміч.

Не доведи Боже завтра бачити в інтернеті "гарячі пропозиції" від трунарів.

Валерій ЯСИНОВСЬКИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Валерій Ясиновський, Епідемія, мародери, Гешефт


Читайте такожКоментарі (0)
avatar