Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Фундація «Відкрите суспільство» провела навчання для членів ДВК
18-Жов-10 1069 0.0 0
17 жовтня 2010 року першою в Чернігові обласна організація Української народної партії організувала навчання для членів дільничних виборчих комісій на місцеві вибори. Його здійснила Громадська організація Фундація «Відкрите суспільство».
Вибір УНП саме цієї громадської організації був невипадковий. Фундація з 2002 року проводить підготовку членів ДВК та ТВК, спостерігачів на виборах і має гідну репутацію.
Семінар-тренінг вели тренер Анна Соляник та керівник Громадської організації «Відкрите суспільство» Ірина Диба. Пані Анна має великий досвід у теорії і практиці діяльності виборчих комісій. Саме вона запропонувала ввести до виборчого бюлетеня контрольний талон.
Для виконання своїх функцій члени ДВК від УНП отримали видання Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та інші інформаційні матеріали для проведення виборів.
Корисною для учасників навчання стала і «Пам’ятка члена дільничної виборчої комісії на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року». Її підготував досвідчений ветеран і знавець виборчих кампаній, заступник голови обласної організації УНП Сергій Соломаха.
Семінар пройшов в атмосфері переконання необхідності добитися проведення чесних та демократичних виборів у відповідності до чинного законодавства всупереч намірів владних сил та олігархічних груп спотворити волю виборців на власну користь.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП









Коментарі (0)
avatar