Головна › Новини › Споживач
Фальсифікат не потрапить до споживачів
05-Чер-12 1031 0.0 0
Співробітники управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області спільно з працівниками управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної відносно мешканки Чернігова, яка займалася незаконним виготовленням та збутом фальсифікованої горілки, провели обшуки приміщень, де незаконно зберігався спирт.

Він використовувався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. У чотирьох гаражних приміщеннях, розташованих в автокооперативах, виявлені 6 пластикових бочок об’ємом по 235 літрів та близько 300 пластикових каністр різних об’ємів, у яких згідно з маркуванням знаходився спирт етиловий виробництва Росії та Канади. Документів щодо законності переміщення спирту на територію України немає.

Загалом з гаражів вилучено 4360 літрів спирту. Його орієнтовна вартість склала 327 тисяч гривень. Слід зазначити, що з такої кількості спирту спритні ділки планували виготовити більше 21 тис. пляшок фальсифікованої горілки. Її реалізація призвела б до втрат Державного бюджету тільки з акцизного податку в сумі більше 200 тис.грн.

А шкоду, яку вони могли заподіяти здоров’ю споживачів підпільно виготовленого сурогату, неможливо оцінити в грошовому еквіваленті.

Нині проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання спирту та причетних осіб.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:фальшива горілка, фальсифікат, податкова міліція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar